Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області щиро вітає Вас із професійним святом — днем фармацевтичного працівника!

Опубліковано 19.09.2019 о 13:59

Шановні колеги!

Від імені колективу Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом — Днем фармацевтичного працівника!

Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати людей ліками.

Завдяки вашій професійній майстерності, відповідальності, цілеспрямованості та самовідданості, ентузіазму та творчій насназі, вашим знанням та досвіду,  відданості обраній справі –  галузь фармації завжди була та залишається на належному рівні.

Ваш професіоналізм, глибокі знання, вміння знаходити оптимальні рішення  поєднані  із щирим співчуттям до людей, милосердям та благодійністю повертають людям здоров’я, додають впевненості у власних силах, вселяють надію та оптимізм, повертають віру в життя.

Тож у цей святковий день сердечно зичу вам, вашим сім’ям та близьким міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя, злагоди, впевненості у власних силах, поваги колег, здійсненні всіх ваших задумів, вдячності та шани від людей!

З повагою та за дорученням колективу начальник Державної служби
з лікарських засобів та контролю за наркотиками  в Івано-Франківській області  Н.Т. Шпур

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Працівники Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області з представниками практичної фармації, членами Івано-Франківської обласної фармацевтичної асоціації, представниками ІФНМУ підкорили Говерлу

Наступна

Інтерв'ю начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області журналу "Фармацевт практик" про роботу служби