Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій області продовжує свою роботу в умовах карантину

Опубліковано 31.03.2020 о 14:26

З метою подальшого недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 239, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, карантин на усій території України подовжено до 24 квітня 2020 року.

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій області продовжує свою роботу у зміненому режимі.

НАГАДУЄМО:

Громадяни та  суб`єкти господарювання можуть звернутись до територіального органу Держлікслужби :

на офіційну електронну пошту zp@diklz.zp.ua

або за телефоном  (061) 289-00-33 – приймальня

Суб`єктам господарювання скановані копії відповідей на розпорядження та приписи Служби за результатами заходів державного нагляду (контрою) можна надсилати на вказану електронну адресу.  Паперові примірники документів надсилати лише після закінчення карантину.

Бажаємо здоров’я та просимо вибачення за тимчасові незручності!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Перелік цілодобових аптек, які працюють у м. Запоріжжя

Наступна

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій області продовжує свою роботу в умовах карантину