Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області продовжує свою роботу в умовах карантину

Опубліковано 31.03.2020 о 14:34

З метою подальшого недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19, відповідно до постанови КМУ від 25.03.2020 №239, якою внесено зміни до постанови КМУ від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SAPS-CoV-2», карантин на усій території України подовжено до 24.04.2020. В контексті зазначених викликів, пов’язаних з поширенням COVID-19, Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області продовжує свою роботу у зміненому режимі.

Нагадуємо:

громадяни можуть звернутися до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області:

– на офіційну електронну адресу (dls.kh@dls.gov.ua)

– по телефону +380(57)731-50-68

       У разі нагальної потреби заявники можуть вирішити більшість питань без особистих візитів, скориставшись електронним зв’язком.

       Прохання до суб’єктів господарювання: за можливістю відкласти звернення до Служби до травня та без крайньої необхідності не надсилати паперові примірники документів.

       Звертаємо увагу: обробка паперових звернень може проводитись в терміни довші, ніж зазвичай!

       Видача документів здійснюється із  дотриманням умов карантину, в засобах індивідуального захисту, як з боку співробітника Служби, так і представника суб’єкта господарювання.

      Зичимо всім здоров’я та вибачаємось за тимчасові незручності!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Змінюється режим роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області

Наступна

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області продовжує свою роботу в умовах карантину