Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій області продовжує свою роботу в умовах карантину

Опубліковано 27.04.2020 о 09:31

З метою подальшого недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 291 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, карантин на усій території України подовжено до 11 травня 2020 року.

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій області продовжує свою роботу у зміненому режимі.

НАГАДУЄМО:

Громадяни та  суб`єкти господарювання можуть звернутись до територіального органу Держлікслужби :

– на офіційну електронну пошту zp@diklz.zp.ua

– за телефоном  (061) 289-00-33 – приймальня.

Суб`єктам господарювання скановані копії відповідей на розпорядження та приписи Служби за результатами заходів державного нагляду (контролю) можна надсилати на вказану електронну адресу.  Паперові примірники документів надсилати лише після закінчення карантину.

Бажаємо здоров’я та просимо вибачення за тимчасові незручності!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій області продовжує свою роботу в умовах карантину

Наступна

Призначено начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій області