Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області продовжує свою роботу в умовах карантину

Опубліковано 08.05.2020 о 14:03

З метою подальшого недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.05.2020 № 343, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», карантин на усій території України подовжено до 22.05.2020 року.

В контексті зазначених викликів, пов’язаних із поширенням COVID-19, Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області продовжує свою роботу у зміненому режимі.

НАГАДУЄМО:

Громадяни можуть звернутись до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області – на офіційну електронну адресу (dls.uz@dls.gov.ua).

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області закликає суб’єктів господарювання обмежити кількість звернень, у разі потреби користуватися електронним зв’язком (dls.uz@dls.gov.ua).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області продовжує свою роботу в умовах карантину

Наступна

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області продовжує працювати у зміненому режимі до 22 червня!