Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Рівненській області продовжує свою роботу в умовах карантину

Опубліковано 21.05.2020 о 15:53

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020   № 392, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», карантин на усій території України подовжено до 22.06.2020.

У зв’язку з цим Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Рівненській області працює в зміненому режимі.

НАГАДУЄМО:

Громадяни можуть звернутись до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Рівненській області – на офіційну електронну адресу (letter­­­_rv@ukr.net), за номерами телефонів: 0362266698.

У разі нагальної потреби є можливість вирішити більшість питань без особистих візитів, скориставшись електронним або телефонним зв’язком.

Прохання за можливості відкласти звернення до травня та без крайньої необхідності не надсилати паперові примірники документів.

Суб’єктам господарювання відповіді на розпорядження та приписи надсилати в сканованому вигляді на електронну адресу.

Зичимо здоров’я та просимо вибачення за тимчасові незручності !

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Вітаємо з Великоднем!

Наступна

До уваги фармацевтів та провізорів Рівненської області!