Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області продовжує працювати в умовах карантину до 31 грудня 2021 року

Опубліковано 16.11.2021 о 16:25

        На виконання вимог Постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області обмежено прийом громадян та суб’єктів господарювання на період до 31 грудня 2021року.

         У разі потреби, більшість питань можна вирішити без особистих візитів, скориставшись електронним зв’язком. Зокрема, суб’єкти господарювання додатково можуть скористатися онлайн сервісом вебпорталу Держлікслужби для подання заяв на надання адміністративних послуг.     

          Громадяни можуть звернутись до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області – на офіційну електронну адресу (dls.od@dls.gov.ua) або за телефоном: (048) 786-90-40.

           У разі виникнення нагальної потреби особистого візиту до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області, зверніть увагу, що звернення до органів державної влади або місцевого самоврядування здійснюються із дотриманням умов карантину, а саме:

– використовувати засоби індивідуального захисту, зокрема респіратори або захисні маски, у тому числі виготовлені самостійно;

– дотримуватися відстані не менше ніж 1,5 метри між відвідувачами, які очікують дозволу на вхід до приміщень;

– дотримуватися відстані не менше ніж 1,5 метри між отримувачем адміністративної послуги та надавачем даної послуги.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області  відзначена в «ТОП 50 найефективніших уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання корупції»

Наступна

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області продовжує працювати в умовах карантину до 31 березня 2022 року