Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області прийняла участь у відеоконференції
Опубліковано 19.11.2018 о 13:3416 листопада 2018 року Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області прийняла участь у відеоконференції – навчанні на тему: «Навчальний курс ведення національної інформаційної системи державного ринкового нагляду та системи оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик».
If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.