Держлікслужба продовжує працювати в умовах карантину до 01 жовтня 2021 р

Опубліковано 18.08.2021 о 08:55

Дію карантину подовжено до 01 жовтня 2021 р. на всій території України, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 11 серпня 2021 р. № 855 «Про внесення змін до деяких Кабінету Міністрів України».

Графік роботи Держлікслужби на період карантину 

 Пн. – Чт.

08:00 – 17:00

Пт.

08:00 – 15:45

Перерва

12:00 – 12:45

Сб. – Нд

Вихідний

 НАГАДУЄМО

Громадяни можуть звертатись до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками:

– через офіційну електронну адресу dls@dls.gov.ua;

– через посилання на офіційному сайті Держлікслужби https://www.dls.gov.ua;

– шляхом подання та відслідковування он-лайн-заявок на отримання дозвільних документів, які надаються Держлікслужбою через сайт https://e-services.dls.gov.ua.

Суб’єктам господарювання щодо стану опрацювання заяв, надання та оплати адміністративних послуг, реєстрації офіційних листів пропонується надавати перевагу електронним засобам комунікацій:

– загальна електронна адреса Держлікслужби dls@dls.gov.ua;

– службові електронні адреси працівників центрального апарату, зазначені на сайті Держлікслужби в розділі «Держлікслужба – Контакти»

Суб’єкти господарювання також мають можливість відслідковувати он-лайн-заявки на отримання дозвільних документів, які надаються Держлікслужбою, в електронній формі за посиланням https://e-services.dls.gov.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Набули чинності зміни до Порядку здійснення державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться в Україну

Наступна

Увага! Інформація офіційного представника власника реєстраційного посвідчення на лікарський засіб UA/9611/01/01 (Б. Браун Мельзунген АГ, Німеччина) щодо нелегального ввезення на територію України лікарського засобу «NaCl, Clorura de sodiu 9 mg/ml solutie perfuzabila, 250 ml», серії 21024406 з маркуванням іноземною мовою (румунською).