Держлікслужба продовжує працювати в умовах карантину до 31 грудня 2021 р

Опубліковано 27.09.2021 о 16:56

Дію карантину подовжено до 31 грудня 2021 р. на всій території України, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 22 вересня 2021 р. № 981 «Про внесення змін до деяких Кабінету Міністрів України».

Графік роботи Держлікслужби на період карантину 

 Пн. – Чт.

8:00 – 17:00

Пт.

08:00 – 15:45

Перерва

12:00 – 12:45

Сб. – Нд

Вихідний

 НАГАДУЄМО

Громадяни можуть звертатись до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками:

– через офіційну електронну адресу dls@dls.gov.ua;

– через посилання на офіційному сайті Держлікслужби https://www.dls.gov.ua;

– шляхом подання та відслідковування он-лайн-заявок на отримання дозвільних документів, які надаються Держлікслужбою через сайт https://e-services.dls.gov.ua.

Суб’єктам господарювання щодо стану опрацювання заяв, надання та оплати адміністративних послуг, реєстрації офіційних листів пропонується надавати перевагу електронним засобам комунікацій:

– загальна електронна адреса Держлікслужби dls@dls.gov.ua;

– службові електронні адреси працівників центрального апарату, зазначені на сайті Держлікслужби в розділі «Держлікслужба – Контакти»

Суб’єкти господарювання також мають можливість відслідковувати он-лайн-заявки на отримання дозвільних документів, які надаються Держлікслужбою, в електронній формі за посиланням https://e-services.dls.gov.ua.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

21 вересня року відбудеться засідання Громадської ради при Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Наступна

Внесено зміни до Антикорупційної програми Держлікслужби на 2021-2023 роки