Держлікслужба продовжує свою роботу в умовах карантину

Опубліковано 30.03.2020 о 10:32

З метою подальшого недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 239, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, карантин на усій території України подовжено до 24.04.2020.

В контексті зазначених викликів, пов’язаних із поширенням COVID-19, Держлікслужба продовжує свою роботу у зміненому режимі.

НАГАДУЄМО:

Громадяни можуть звернутись до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками:

– на офіційну електронну адресу (dls@dls.gov.ua);

– через посилання на офіційному сайті Держлікслужби (https://www.dls.gov.ua);

– шляхом подання та відслідковування он-лайн-заявок на отримання дозвільних документів, які надаються Держлікслужбою (через сайт https://e-services.dls.gov.ua).

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками закликає суб’єктів господарювання за можливості обмежити кількість звернень, пов’язаних з наданням адміністративних послуг (видача ліцензій, сертифікатів, дозволів тощо).

У разі нагальної потреби заявники мають можливість вирішити більшість питань без особистих візитів, скориставшись електронним зв’язком та он-лайн сервісом вебпорталу Держлікслужби (https://e-services.dls.gov.ua).

Прохання до суб’єктів господарювання: за можливості відкласти звернення до Держлікслужби до травня та без крайньої необхідності не надсилати паперові примірники документів.

Звертаємо увагу: обробка паперових звернень може проводитись в терміни довші, ніж зазвичай!

Зичимо здоров’я та просимо вибачення за тимчасові незручності!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

17 березня 2020  року відбулось засідання підкомітету з навчання SUB-COMMITTEE ON TRANING міжнародної Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (PIC/S)

Наступна

До уваги суб’єктів господарювання!