Засідання атестаційної комісії з атестації провізорів та фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області
Опубліковано 21.12.2018 о 12:1420 грудня 2018 року відбулось засідання атестаційної комісії з атестації провізорів та фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області. Проатестовано 3 фахівців, з яких присвоєно першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю Організація і управління фармацією 2 провізорам. 1 фармацевту підтверджено вищу кваліфікаційну категорію.
Секретар атестаційної комісії, головний спеціаліст сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів
|
Залецька І.М. |
If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.