Карантин продовжено !

Опубліковано 08.05.2020 о 14:25

       З метою подальшого недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.05.2020   № 343, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», карантин на усій території України подовжено до 22.05.2020.

Прийом громадян та суб’єктів господарювання в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області обмежується на зазначений період.

Громадяни можуть звернутись до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області:

–   на офіційні електронні адреси (dls.mk@dls.gov.ua ) та (speclik@mksat.net);

–   по телефону ( 0512) 47 56 06;

–  поштою та скринькою кореспонденції, яка розміщена при вході до приміщення Служби.

Суб’єкти господарювання додатково  можуть скористатися онлайн сервісом вебпорталу Держлікслужби для подання заяв на надання адміністративних послуг, які надаються Службою.

Видача документів здійснюється із дотриманням умов карантину, в засобах індивідуального захисту, як з боку співробітників Служби, так і представника суб’єкта господарювання.

Звертаємо увагу: обробка паперових звернень може проводитись в терміни довші, ніж зазвичай!

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Змінено режим роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області

Наступна

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області працює в зміненому режимі до 22 червня 2020 року