Керівник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області прийняв участь у засіданні колегії управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації
Опубліковано 28.12.2018 о 12:0028 грудня 2018 року керівник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області прийняв участь у засіданні колегії управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації під головуванням начальника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Григоровича Богайчука, у конференц – залі Тернопільської університетської лікарні.
Під час засідання обговорювали трансформацію охорони здоров’я у Тернопільській області.
If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.