Керівник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області прийняв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації

Опубліковано 26.06.2019 о 15:16

26 червня 2019 року керівник Державної  служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області прийняв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації під головуванням т.в.о. Голови Тернопільської ОДА Крисака І.Б., де було обговорено та винесено рішення колегії по порядку денному:

  1. Про хід виконання плану заходів з реалізації Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я на період до 2020 року та перспективи розвитку галузі у другому півріччі 2019 року.
  2. Про стан впровадження реформи «Нова українська школа» в закладах освіти області.
  3. Про стан виконання плану зходів з реалізації в області І етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017 – 2026 роки.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

З Днем державної служби!

Наступна

Засідання атестаційної комісії з атестації провізорів та фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області