Керівник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області прийняв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації

Опубліковано 12.11.2019 о 16:38

12 листопада 2019 року керівник Державної  служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області прийняв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації під головуванням голови Тернопільської ОДА Ігоря Сопеля. Під час заходу розглянули низку важливих питань. Серед основних – стан соціально-економічного розвитку області за 9 місяців поточного року, а також стан роботи із зверненнями громадян, які надійшли в обласну державну адміністрацію впродовж даного періоду, стан охорони праці та виробничого травматизму в області.
Про економічний розвиток регіону, співпрацю з інвесторами та представниками бізнесу доповіла директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА Галина Воляник. 
Під час засідання присутні обговорили подальші перспективи соціально-економічного розвитку області та окреслили основні напрямки діяльності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Керівник Державної  служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області взяв участь у нараді з Президентом України

Наступна

День Гідності та Свободи