Написати про корупційні діяння

Опубліковано 03.12.2018 о 09:00

СПЕЦІАЛЬНО УПОВНОВАЖЕНІ СУБ’ЄКТИ У СФЕРІ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

 

Суб’єкти

Повноваження

Національне антикорупційне бюро України

 

Закон України «Про Національне антикорупційне бюро України» 
від 14 жовтня 2014 р. № 1698-VIII

 

Указ Президента України 
«Про утворення національного антикорупційного бюро України»
від 16 квітня 2015 р. № 217

Державний правоохоронний орган, основним завданням якого – попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття корупційних правопорушень, віднесених до його підслідності, а також запобігання вчиненню нових.

Завданням Національного бюро є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, які вчиненні вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та становлять загрозу національній безпеці.

Національна поліція України

 

Закон України «Про Національну поліцію» 
від 2 липня 2015 р. № 580-VIII

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про Національну поліцію» від 28 жовтня 2015 р. № 877

Центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ і який реалізує державну політику у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

Національна поліція забезпечує в межах повноважень, передбачених законом, здійснення заходів щодо запобігання корупції, порушень законності, службової дисципліни і контроль за їх реалізацією в центральному органі управління Національної поліції, територіальних органах, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери її управління.

Прокуратура України

 

Закон України «Про прокуратуру»

від 14.10.2014 № 1697- VIII

 

Закон України «Про прокуратуру»

від 05.11.1991 № 1789-ХІІ

Єдина система, яка в порядку, передбаченому Законом “Про прокуратуру”, здійснює встановлені Конституцією України функції з метою захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави.

Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики

 

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення 
про Урядового уповноваженого 
з антикорупційної політики» 
від 4 грудня 2013 р. № 949 (із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України
№ 295 від 17 липня 2014 р,
№ 666 від 2 вересня 2015 р.)

Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики є посадовою особою, на яку покладається виконання завдань щодо формування та забезпечення реалізації державної антикорупційної політики в органах виконавчої влади.

Національне агентство з питань запобігання корупції

Закон України «Про запобігання корупції» від 14 жовтня 2014 р. № 1700-VIII

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015–2017 роки» від 29 квітня 2015 р. № 265

Центральний орган виконавчої влади України зі спеціальним статусом, який забезпечує формування та реалізацію антикорупційної політики.

 

Повідомляйте про корупцію!

Відповідно Типового положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 № 706 «Питання запобігання та протидії корупції» в Держлікслужбі функціонує уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції, яка у межах своєї компетенції бере участь у запобіганні, виявленні, а в установлених законом випадках – у здійсненні заходів щодо припинення корупційних правопорушень, відновленні порушених прав чи інтересів фізичних та юридичних осіб, інтересів держави тощо.

З метою налагодження ефективного зворотного зв’язку з громадянами та представниками суб’єктів господарювання створено та функціонує спеціальний e-mail: savchenko@dls.gov.ua, на який можна надсилати повідомлення про можливі корупційні дії працівників Держлікслужби, її територіальних підрозділів, державних підприємств, що входять до сфери управління Держлікслужби.

Крім того, повідомити про можливі факти корупції можна листом, на особистому прийомі або за телефоном.

Контактна інформація: Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Держлікслужби – Савченко Михайло Іванович, м. Київ, пр. Перемоги, 120а, телефони (044)422-55-77, +38 097 397 90 27, +38 066 350 59 62

Контактна інформація: Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві – Рогаль Людмила Василівна, м. Київ, вул. Березняківська, 29, тел.: (044) 550-13-55, e-mail: Rohal_LV@dls.gov.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) Держлікслужби на 2019 рік

Наступна

Шановні колеги! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!