Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області взяла участь у апаратній нараді голови обласної державної адміністрації Івано-Франківської області Дениса Шмигаля

Опубліковано 07.08.2019 о 13:17

05.08.2019 року новопризначений голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль провів першу апаратну нараду із заступниками, керівниками структурних підрозділів ОДА, силовими службами області та міським головою Івано-Франківська.

Денис Шмигаль ознайомився із керівниками та функціями кожного структурного підрозділу ОДА, а  також окреслив пріоритетні завдання, що стоять нині перед обласною владою.

Зокрема, голова облдержадміністрації зосередив увагу присутніх на першочерговому вирішенні проблемних та нагальних питань області – стані доріг, злагодженої роботи закладів охорони здоров’я області та підготовки до нового навчального року тощо.

Зважаючи на місцеві проблеми, очільник Прикарпаття доручив на наступну нараду підготувати конкретні актуальні питання та пропозиції щодо їх спільного вирішення як на рівні області, так і держави.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

23.07.2019 року Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області проведено семінар для завідувачів аптек та уповноважених осіб м. Яремче

Наступна

Референтне ціноутворення під час державних закупівель: затверджено відповідні накази МОЗ