Начальник Служби І.Мілінчук взяв участь в розширеному засідання колегії Хмельницької облдержадміністрації

Опубліковано 28.02.2020 о 15:33

Сьогодні відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації. До участі були запрошені голови райдержадміністрацій, міські голови, голови ОТГ, керівники правоохоронних органів, територіальних підрозділів ЦОВВ, працівники структурних підрозділів ОДА. Провів засідання голова облдержадміністрації Дмитро Габінет. Також в залі були присутні голова обласної ради Михайло Загородний та заступники голови ОДА Роман Примуш, Оксана Ситницька та Сергій Ткачук.

Першим питанням порядку денного сьогоднішнього засідання стало підведення підсумків соціально-економічного розвитку Хмельницької області за 2019 рік. Про стан виконання завдань і заходів Програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2019 рік, Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2011-2020 роки, плану заходів з її реалізації та забезпечення розвитку економічного потенціалу області, а також про показники роботи різних галузей економік області розповіла директорка Департаменту економічного розвитку, курортів і туризму ОДА Олена Бохонська.

Далі учасники колегії заслухали доповіді окремих голів райдержадміністрацій щодо показників соціально-економічного розвитку їх районів у 2019 році.

Підсумовуючи обговорення, Дмитро Габінет зауважив, що 2020 рік буде нелегким, адже країну очікують чергові вибори, що додасть політичну складову практично до всіх питань. У зв’язку з цим, сказав посадовець, новопризначені голови РДА мають активно включитися в роботу та чітко розуміти свої обов’язки та повноваження. Він наголосив, що наразі у зв’язку з реалізацією реформи децентралізації найважливішою  їх функцією стала координація роботи усіх гілок влади на місцях, адже без злагодженості дій неможливо досягти бажаного результату та забезпечити стабільний розвиток регіону.

“Незважаючи на різні погляди та політичну приналежність, у нас є одна земля, де ми живемо, і я впевнений, що наша мета для всіх єдина: зробити так, щоб мешканці Хмельниччини були задоволені своїм життям, не хотіли нікуди виїжджати, працювали тут і народжували дітей, щоб їм тут було комфортно”, – наголосив Дмитро Габінет.

 

За матеріалами офіційного сайту Хмельниької ОДА

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Начальник Служби І.Мілінчук взяв участь в засідання колегії Департаменту охорони здоров'я Хмельницької облдержадміністрації

Наступна

Вітання з нагоди світа 8 березня!