Начальник Служби І.Мілінчук взяв участь в засідання колегії Департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації
Опубліковано 27.09.2019 о 10:11Ігор Мілінчук, начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області, 25 вересня 2019 року прийняв участь у колегії Департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації.
У засіданні колегії Департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації прийняли участь члени колегії, зокрема І. Мілінчук. До участі були запрошені керівники лікувально-профілактичних закладів області.
If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.