На базі Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області 12.04.2019 проведено семінар-нараду з керівниками суб’єктів господарювання

Опубліковано 12.04.2019 о 12:36

Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області проведено семінар-нараду з керівниками 38 суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність  з роздрібної  торгівлі лікарськими засобами за 625 місцями провадження діяльності.

Було розглянуто наступні питання:

  1. Про підсумки роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області за 2018 рік (доповідач: Подорожна Л.М. – заступник начальника служби).
  2. Про дотримання правил відпуску з аптечних закладів рецептурних комбінованих лікарських засобів, що містять в своєму складі кодеїн (доповідач: Воропай О.В. – завідувач сектору інформаційно-аналітичного забезпечення та документообігу).
  3. Про створення умов для маломобільних груп населення за новими вимогами, а саме ДБН В.2.2-40:2018 «Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення.» (доповідач: Терешенко О.С. – начальник служби).
  4. Про забезпечення неухильного виконання розпоряджень про заборону (тимчасову заборону) обігу лікарських засобів виданих Держлікслужбою. Утилізація неякісних лікарських засобів (доповідач: Воропай О.В.).
  5. Адміністративна відповідальність за недотримання вимог чинного законодавства щодо забезпечення якості лікарських засобів (доповідач: Немешкалова Ю.В. – головний спеціаліст-юрисконсульт).
  6. Застосування штрафних санкцій за введення в обіг та розповсюдження медичних виробів, які не відповідають вимогам Технічних регламентів (доповідач: Немешкалова Ю.В.).
  7. Права субʼєктів господарювання під час здійснення державного нагляду (контролю) (доповідач: Немешкалова Ю.В.).

Також відбулося обговорення актуальних питань та надано відповіді на запитання учасників наради.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Інформація про основні показники роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області протягом 2018 року

Наступна

Безпечне та здорове майбутнє праці: гасло Дня охорони праці