НІ! Вуличній торгівлі лікарськими засобами!

Опубліковано 06.06.2019 о 14:18

Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області С. Лебедь під час зустрічі з начальником управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування Рівненської міської ради І. Остапенком обговорив необхідність недопущення незаконної вуличної торгівлі лікарськими засобами на окремих ринках міста Рівного, про що надходить інформація від мешканців обласного центру. Було наголошено, що лікарські засоби – це особливий товар, який потребує спеціальних умов реалізації та зберігання, що встановлено відповідними ліцензійними умовами та іншими нормативними документами, тому реалізовуватись вони мають виключно через аптечні заклади. Реалізація неякісних, незареєстрованих в Україні, незаконно ввезених чи фальсифікованих лікарських засобів може спричинити серйозні негативні наслідки для життя та здоров’я громадян. Було домовлено про необхідність спільного звернення до міського голови м. Рівне В. Хомка щодо утворення робочої групи зі спеціалістів держлікслужби, управління торгівлі, патрульної поліції та адміністрацій ринків та запровадження щомісячного моніторингу ринків для недопущення незаконної вуличної торгівлі лікарськими засобами, притягнення винних осіб до відповідальності, передбаченої законодавством.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Держлікслужбою у Рівненській області та Головним управлінням Держпродспоживслужби в Рівненській області підписано меморандум про співпрацю

Наступна

13 червня 2019 року відбулася зустріч начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області Сергія Лебедя з молодшими спеціалістами та бакалаврами – фармацевтами, що проходять підвищення кваліфікації на базі КЗВО «Рівненська медична академія».