Продовження проведення комунікативної та роз’яснювальної роботи серед аптечних закладів суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Волинської області

Опубліковано 28.05.2024 о 10:17

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Волинській області продовжує проведення комунікативної та роз’яснювальної роботи серед аптечних закладів суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Волинської області.

27.05.2024 р. головні спеціалісти відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Антоніна ГАЛЮК та Володимир ЮХИМЧУК відвідали та провели моніторинг з питань правил відпуску рецептурних лікарських засобів, зокрема антибіотиків, в аптечних закладах, що здійснюють свою діяльність на території селища Цумань Луцького району. Зокрема побували на поспілкувалися з аптечними працівниками аптеки № 46 ТОВ «ПОДОРОЖНИК ВОЛИНЬ», аптеки № 83 фірми «Волиньфарм» у формі ТзОВ та аптеки № 1 ТзОВ «Пролонгація»

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Участь начальника Служби та заступника начальника відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, в обговоренні освітньо-професійної програми «Фармація, промислова фармація» КЗВО «Волинський медичний інститут» Волинської обласної ради.

Наступна

Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Волинській області відвідав аптечні заклади селища Маневичі