Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби

Опубліковано 17.05.2019 о 16:15

ДЕРЖЛІКСЛУЖБА

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ
ЗА НАРКОТИКАМИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

17.05.2019 Одеса № 9-к

 

Про оголошення конкурсу на
зайняття  вакантної посади
державної служби

 

Відповідно до Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 №889-VIII, Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 (зі змінами), наказу Національного агентства України з питань державної служби від 16.03.2018 № 62 «Про внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В», Положення про Державну службу з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області, затвердженого наказом Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками від 17.02.2017 № 184

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Оголосити проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В»: головного спеціаліста відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області.
  2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В»: головного спеціаліста відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області (додається).
  3. Оприлюднити оголошення про проведення конкурсного відбору на офіційному веб-сайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області.
  4. Надіслати до Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі рішення про оголошення конкурсу та умови його проведення в електронній формі.
  5. Головному спеціалісту з питань персоналу забезпечити прийом документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі до 17:00 год. 31 травня 2019.
  6. Провести конкурсний відбір на посаду державної служби, вказану у п. 1 цього наказу, 04 червня 2019 року.
  7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В.о. начальника Служби І.В. Шишкіна

                                                           

 

УМОВИ

 проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В»: головного спеціаліста відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області (м.Одеса, пр-т Гагаріна, 8, ІІ поверх)

 

Загальні умови

Посадові обов’язки

Реалізація державної політики у сферах контролю якості та безпеки лікарських засобів, медичних виробів та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, протидії їх незаконному обігу, забезпечення дотримання суб’єктами господарювання ліцензійних умов господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами на території Одеської області.

 

Підготовка проектів наказів, матеріалів проведення інспекційних перевірок.

 

Підготовка приписів про усунення порушень, виявлених під час перевірок.

 

Аналіз стану виконання суб’єктами господарської діяльності нормативно-правових актів з питань забезпечення якості лікарських засобів, причин порушення вимог стандартів, технічних умов, фармакопейних  статей, аналітичної нормативної документації, методів контролю якості, технологічних регламентів, норм, правил.

 

Контроль за виконанням правил утилізації та знищення лікарських засобів.

 

У межах компетенції надання консультативної та методично-інформаційної допомоги суб’єктам господарювання.

 

Розгляд звернень громадян щодо фактів порушення законодавства з питань якості, безпеки, обігу лікарських засобів та медичних виробів

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно штатного розпису,

надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Питання оплати праці працівників державних органів»,

надбавки та доплати (відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»)

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення на посаду

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1.Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в який особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначенні частиною третьою або четвертою ст. 1 Закону України «Про очищення влади», та надається згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї зазначеного Закону.

4. Копії документів про вищу освіту

5. Заповнена особова картка встановленого зразка

6.Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (е-декларація, заповнена та подана відповідно до чинного законодавства).

7. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Документи подаються до 17:00 год. 31 травня 2019 року. Конкурсна комісія знаходиться за адресою: м. Одеса пр-т Гагаріна, 8, ІІ поверх

Місце, дата і час проведення  конкурсу

м.Одеса, пр-т Гагаріна, 8 (ІІ поверх), 04 червня 2019 року об 11:00 год.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Ткаченко Марина Василівна, р.т. (048) 7869040, dls.od@dls.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги

Освіта

Вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальностями: медицина, фармація, промислова фармація

Досвід роботи

Не потребує

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до професійної компетентності

            Вимога                                     Компоненти вимоги

Якісне виконання поставлених завдань

Вміння працювати з інформацією, вирішувати комплексні завдання, надавити пропозиції, їх аргументувати та презентувати, орієнтація на досягнення кінцевих результатів у встановлені терміни, 

Командна робота та взаємодія 

Вміння працювати в команді 

Особистісні компетенції

Відповідальність, вміння працювати в стресових ситуаціях, системність і самостійність в роботі, уважність до деталей, креативність та ініціативність, орієнтація на саморозвиток та на обслуговування.  

Професійні знання

Знання законодавства

Конституція України, Закон України «Про державну службу», «Про запобігання корупції»

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Законодавчі акти щодо забезпечення якості, безпеки лікарських засобів на всіх етапах обігу, в тому числі під час їх виробництва, зберігання, транспортування, реалізації, утилізації та знищення суб’єктами господарської діяльності, порядку відпуску лікарських засобів та обігу медичної продукції, наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції, Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами та порядок перевірки їх дотримання, законодавство з питань діловодства.

Знання сучасних інформаційних технологій

впевнений користувач ПК (МS Office, Exel, Internet)

Особистісні якості

відповідальність, дисциплінованість, сумлінність,  комунікабельність

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Наступна

23-24 травня в Одесі відбувся 8-й міжнародний фармацевтичний форум "Аптеки мира-2019"