Результати здійснення державного ринкового нагляду у 2019 році

Опубліковано 17.01.2020 о 10:10

     Відповідно до ст.11 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області інформує про результати здійснення державного ринкового нагляду у 2019 році.

      Службою протягом 2019 року проведено 32 планових та 1 позапланова перевірка характеристик продукції на відповідність вимогам Технічних регламентів щодо медичних виробів, медичних виробів для діагностики in vitro (далі – Технічні регламенти).

У ході перевірок виявлено факти невідповідності медичних виробів вимогам Технічних регламентів, в тому числі:

– розповсюдження продукції без декларації;

– на зовнішньому пакуванні продукції відсутній знак відповідності Технічним регламентам;

– розмір знаку відповідності не відповідає встановленим вимогам;

– неналежне маркування упаковки медичного виробу в частині: відсутня інформація про найменування та місцезнаходження уповноваженого представника.

     За результатами здійснення ринкового нагляду Службою було прийнято чотири рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів шляхом обмеження надання продукції на ринку до усунення формальної невідповідності та застосовано штрафні санкції на суму 20570,00 грн.

   У зв’язку з вищезазначеним, звертаємо увагу усіх учасників ринку медичних виробів на необхідність неухильного дотримання вимог законодавства у сфері ринкового нагляду, в тому числі, вимог Технічних регламентів щодо медичних виробів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Захистимо своє право на безпечні та якісні лікарські засоби

Наступна

Питання якості лікарських засобів в Херсонській області