Студенти Рівненської медичної академії відвідали Лабораторію з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції

Опубліковано 22.10.2021 о 11:52

21 жовтня 2021 року здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня медико-фармацевтичного факультету Рівненської медичної академії відвідали Лабораторію з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області.

Важливим для студентів стало ознайомлення з особливостями роботи в лабораторних умовах, з вимогами щодо проведення лабораторних досліджень, з методами проведення досліджень та приладами, які при цьому застосовуються.

В.о. завідувача лабораторії Ковальчук Т.В. за допомогою найсучаснішого лабораторного обладнання надала змогу студентам побачити в дії УФ-спектрофотометр, рефрактометр, рідинний хроматограф, прилад для розпаду та розчинення таблеток, ІЧ – спектрометр та інше обладнанням, яким оснащена лабораторія.

Крім того, на екскурсії студенти мали можливість ознайомитися з виставкою фальсифікованих лікарських засобів та лікарських засобів, що не відповідають вимогам аналітично-нормативної документації за окремими показниками щодо якості лікарських засобів.

Зі слів студентів екскурсія була для них цікавою та пізнавальною щодо рівня організації державного контролю якості лікарських засобів на території Рівненської області.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Держлікслужба у Рівненській області продовжує працювати у зміненому режимі до 28 лютого 2021 року!

Наступна

З 13 жовтня 2023 року відпуск наркотичних (психотропних) лікарських засобів здійснюватиметься за електронними рецептами