УВАГА! Змінюється режим роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області

Опубліковано 20.03.2020 о 11:13

З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19, на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” та наказу Держлікслужби від 17.03.2020 №322 “Про додаткові заходи із попередження виникнення коронавірусу COVID-19”, якими по 03.04.2020 встановлено карантин, в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області обмежується прийом громадян та суб’єктів господарювання на період карантину.

Громадяни та суб’єкти господарювання можуть звернутись до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області:

– на офіційну електронну адресу (dls.km@dls.gov.ua);

– за номером телефону: (0382) 66-01-07; 72-32-02; 72-32-13.

У разі нагальної потреби є можливість вирішити більшість питань без особистих візитів, скориставшись поштовим, електронним або телефонним зв’язком.

Суб’єктам господарювання відповіді на розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов та приписи про усунення порушень законодавства України про лікарські засоби необхідно надсилати з дотриманням визначених термінів за допомогою поштового зв’язку з одночасним дублюванням в сканованому вигляді на електронну адресу dls.km@dls.gov.ua.

Звертаємо увагу: обробка паперових звернень може проводитись в терміни довші, ніж зазвичай!

Засідання атестаційної комісії з атестації провізорів та фармацевтів, проведення якого заплановано у березні 2020 року, переноситься на невизначений термін. Про дату та час проведення засідання атестаційної комісії з атестації провізорів та фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області буде повідомлено додатково.

Зичимо здоров’я та просимо вибачення за тимчасові незручності !

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Вітання з нагоди світа 8 березня!

Наступна

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд планує запровадити більш жорсткі заходи безпеки на період карантину – до 24 квітня 2020 року