УВАГА! Оголошення

Опубліковано 30.07.2019 о 17:14

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві нагадує, що відповідно до ст. 23 Закону України «Про лікарські засоби» неякісні, фальсифіковані та незареєстровані лікарські засоби, включаючи ті, термін придатності яких закінчився, підлягають утилізації та знищенню. Забороняється подовження терміну придатності лікарських засобів з будь-яких підстав.

Утилізація та знищення здійснюється відповідно до наказу МОЗ України від 24.04.2015 р. № 242 «Про затвердження Правил утилізації та знищення лікарських засобів», які є обов’язковими для всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність, пов’язану з обігом лікарських засобів, утилізацією та знешкодженням відходів.

Лікарські засоби, що не підлягають подальшому використанню, набувають статусу «відходів» та передаються для утилізації або знешкодження до суб’єктів господарювання, які мають відповідні ліцензії на провадження господарської діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами безпосередньо або через постачальників, якщо таке передбачено відповідними договірними умовами.

Згідно пункту 6 наказу МОЗ України від 24.04.2015 №242 «Про затвердження Правил утилізації та знищення лікарських засобів», суб’єкти господарювання, які мають лікарські засоби, що не підлягають подальшому використанню, подають органам державного контролю за місцем провадження діяльності інформацію про передачу таких лікарських засобів на утилізацію або знешкодження. Інформація про передачу лікарських засобів, що не підлягають подальшому використанню, для утилізації або знешкодження, подається в паперовому та електронному вигляді за формою, наведеною у додатку 2 до цих Правил.

Інформація  приймається виключноза формою, передбаченою вищезазначеним наказом,  у форматі Excel (заповнюється вся інформація, не об’єднуючи рядки).

Вищезазначену інформацію надавати за адресою: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ у м. КИЄВІ

вул. Березняківська, 29, Київ, 02098, е-mail: dls.kyiv@dls.gov.ua

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві (далі — Служба) повідомляє про призначення з 25 липня 2018 року Людмили Стороженко на посаду заступника начальника Служби