Шановні колеги – державні службовці! Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області вітає Вас із професійним святом – Днем державної служби!

Опубліковано 20.06.2019 о 10:56

Високий професіоналізм, відданість справі та ентузіазм державного службовця – це запорука побудови сильної незалежної держави, організованості, забезпечення результативної та стабільної діяльності органів державної влади.

Ваша діяльність, яка базується на принципах дотримання верховенства права, високого професіоналізму та доброчесності, дає можливість втілити в життя позитивні зміни в країні, зміцнити нашу державу!

Щиросердно бажаємо Вам міцного здоров’я, сили волі, творчої наснаги та нових здобутків у справі сумлінного служіння народу України!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

19.06.2019 року Державною служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області проведено семінар для завідувачів аптек та уповноважених осіб смт. Заболотова Снятинського району

Наступна

25 червня 2019 року відбулося засідання атестаційної комісії з атестації провізорів та фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області