Щодо відбору зразків рослин, включених до списку № 3 таблиці I переліку

Опубліковано 07.07.2020 о 10:42

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.06. 2020 № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», з метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19, Держлікслужба працює в режимі карантинних обмежень.

Враховуючи зазначене, звертаємо увагу на необхідність завчасно повідомляти про заплановану дату відбору зразків на насіннєвих посівах рослин, включених до списку № 3 таблиці I переліку, під час якого присутність представників Держлікслужби обов’язкова.

При відборі зразків, за власним бажанням суб’єкта господарювання, на ненасіннєвих посівах до складу комісії радимо залучати: керівника територіального органу Національної поліції та представників структурного підрозділу територіального органу Національної поліції з питань протидії наркозлочинності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Щодо проведення експертизи документів, що подаються до Держлікслужби з метою видачі сертифіката або висновку щодо підтвердження відповідності умов виробництва лікарського засобу вимогам GMP

Наступна

До уваги суб‘єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність з культивування рослин, включених до таблиці I переліку