Інновація в лабораторному визначенні розчинення лікарських форм

Опубліковано 14.05.2020 о 16:14

Прилад для випробування лікарських форм на розчинення Agilent 708-DS використовується на базі методів розчинення Американської Фармакопеї USP 1, 2, 5 і 6 з обертовими пристроями. Конструкція апарату забезпечує стійке перемішування зразків із заданою швидкістю, температурою і часом випробувань без відхилень, переривань і з точним центруванням мішалки.

Прилад працює з 6 або 8 ємкостями для середовищ, куди занурюються тримачі зі зразками, що обертаються. Є кришка з електроприводом для зменшення випаровування, доступ для відбору зразків і комбінований контроль температури в ємкостях. Для введення лікарських форм застосовується спеціальне пристосування, яке допоможе, не піднімаючи кришки, ввести лікарську форму.

Прилад має зрозумілий інтерфейс, що дозволяє легко створювати методи аналізу і управляти приладом. Яскравий сенсорний екран забезпечує просту навігацію по меню управління. З метою безпеки, доступ до меню може бути захищений паролем. Дати проведення технічного обслуговування і калібрувань приладу зберігаються в пам’яті.

708-DS може використовуватися в 2-х режимах : ручне і автоматизоване управління. Для поліпшення відтворюваності і автоматизації систем можна вибрати автоматичну систему підйому/опускання приводу. Тестер 708-DS може бути обладнаний додатковим датчиком для контролю температури в ємності, системами автоматичної подачі і завантаження зразків, відбору проб, що дозволяють приладу працювати в автономному режимі. При цьому гідродинамічні збурення, що вносяться системами, мінімізовані. Водяна баня нової конструкції має похиле дно, трубопроводи комплектуються швидкознімними муфтами, що дозволяє проводити швидку і ефективну очистку.

Agilent 708-DS може працювати спільно з УФ-спектрофотометрами Cary, обладнаними багатокомірковою системою або оптоволоконним детектором.

Підключайте прилад для визначення розчинності безпосередньо до спектрофотометра Cary з діодною матрицею для контролю за ходом тестування в режимі онлайн і аналізу результатів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Привітання зі святом Воскресіння Христового

Наступна

Керівник Служби прийняв участь у засіданні робочої групи з питань гуманітарної допомоги