Інформація про семінари для уповноважених осіб та/або керівників лікувально – профілактичних закладів

Опубліковано 07.06.2019 о 09:17

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області (далі – Служба) повідомляє, що 12 та 13 червня 2019 року відбудуться семінари для уповноважених осіб та/або керівників лікувально – профілактичних закладів на теми:
– Практика дотримання вимог законодавства щодо забезпечення якості лікарських засобів при їх медичному застосуванні;
– Дотримання законодавства у сфері обігу медичних виробів.
Семінар відбудеться в актовому залі ПОКП «Полтавафарм» за адресою вул. Горбанівська, 2, с. Розсошенці, Полтавський р-н, Полтавська області (четвертий поверх):
– 12.06.2019 – для центральних районних лікарень, районних центрів первинної медико – санітарної допомоги;
– 13.06.2019 – для лікувально – профілактичних закладів м. Полтави, м. Кременчука та м. Горішні Плавні (міських лікарень та міських центрів первинної медико – санітарної допомоги); обласного підпорядкування.
Реєстрація учасників семінару з 09:30 години.

Офіційний лист

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області приймає участь у ХIII Науково- практичній конференції "Управління якістю в фармації"

Наступна

12.06.2019 Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області проведено семінар для уповноважених осіб центральних районних лікарень та районних центрів первинної медико – санітарної допомоги Полтавської області