04.11.2019 відбулася зустріч з фахівцями Філії Державної установи «Центр охорони здоров’я державної кримінально-виконавчої служби України» в Рівненській області

Опубліковано 05.11.2019 о 16:04

На запрошення Філії ЦОЗ ДКВС України в Рівненській області 04.11.2019 С.Нецькою – заступником начальника служби – завідувачем сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів – проведено семінар для керівників та фармацевтів медичних частин на тему: «Правила зберігання та проведення контролю якості лікарських засобів в лікувально-профілактичних закладах, обігу лікарських засобів, що містять підконтрольні речовини, державного ринкового нагляду. Нові вимоги чинного законодавства». В ході обговорення надано вичерпні відповіді стосовно особливостей обліку лікарських засобів, що містять підконтрольні речовини, правил прийому та забезпечення умов зберігання МІБП, зберігання документів, що підтверджують факт купівлі, супровідних документів, що підтверджують якість лікарських засобів тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Відбулося чергове засідання атестаційної комісії з атестації провізорів і фармацевтів

Наступна

10 грудня 2019 року відбувся Фармацевтичний науково-практичний форум «Шляхи імплементації сучасної законодавчої бази в практичну фармацію»