10 грудня 2019 року відбувся Фармацевтичний науково-практичний форум «Шляхи імплементації сучасної законодавчої бази в практичну фармацію»

Опубліковано 11.12.2019 о 10:51

КЗВО «Рівненська медична академія» за участі Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області проведено Фармацевтичний науково-практичний форум «Шляхи імплементації сучасної законодавчої бази в практичну фармацію». В роботі форуму взяли участь керівники та працівники аптечних мереж Рівненської області, викладачі та студенти відділення «Фармація», фахівці Рівненського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України та Управління Держпраці у Рівненській області.

Під час форуму обговорено типові порушення у роботі підприємств різних форм власності, впровадження ступеневої освіти у фармацевтичній галузі, шляхи імплементації змін в законодавстві та освіті в практичну фармацію. З доповіддю «Актуальні зміни у фармацевтичному законодавстві  та типові порушення, виявлені під час перевірок протягом останнього періоду» виступив начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області, заслужений працівник фармації України Сергій Лебедь.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

04.11.2019 відбулася зустріч з фахівцями Філії Державної установи «Центр охорони здоров’я державної кримінально-виконавчої служби України» в Рівненській області

Наступна

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!