10.09.2019 року начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області Андрієнко Н.В. прийняла участь у засіданні Полтавської обласної ради з координації дій у відповідь на поширення ВІЛ та наркозалежності (надалі – Рада з координації дій).

Опубліковано 12.09.2019 о 12:14

На засіданні було розглянуто наступні питання:

  1. Інформацію про розпорядження т.в.о. голови Полтавської ОДА від 27.05.2019 р. № 380 «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 31.05.2011 № 229» зі змінами.

Затвердження Положення про Полтавську обласну раду з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу, ВІЛ та наркозалежності.

  1. Результати візитів моніторингових груп до міст та районів області з питань туберкульозу, ВІЛ та ВІЛ – асоційованого туберкульозу.
  2. Звіт про проведену роботу щодо розширення географії програми замісної підтримувальної терапії (далі –ЗПТ) в області, а саме: відкриття кабінетів ЗПТ у Лохвицькій та Хорольській ЦРЛ.

Обговорено доступ до програми зменшення шкоди для людей, які вживають наркотичні, психотропні речовини та мешкають у м. Хоролі.

  1. Обговорено результати вивчення існуючих бар’єрів у процесі лікування ВІЛ-інфекції та ТБ, характерних для жінок та жінок з дітьми в рамках опитування «Права жінок, які живуть з ВІЛ – інфекцією» у Полтавській області.
  2. Презентацію Консультаційного центру для наркозалежної молоді та їх родичів.
  3. Інші питання

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

15.08.2019 року Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області проведено семінар для лікувально – профілактичних закладів на тему «Чинне законодавство у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. Застосування на практиці».

Наступна

До Дня Фармацевтичного працівника, працівників Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області нагороджено Подякою Департаменту охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації