13.06.2019 року Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області Андрієнко Наталія Володимирівна приймала участь у щорічному заході «ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ 2019».

Опубліковано 14.06.2019 о 15:17

13.06.2019 року Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області Андрієнко Наталія Володимирівна приймала участь у щорічному заході Полтавського юридичного інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого «ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ 2019».

У межах заходу студенти Інститут презентували власні авторські проекти, обговорено питання щодо надання можливості для проходження стажування випускників та можливості щодо укладення меморандуму про співпрацю між Інститутом та Службою.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

13.06.2019 року Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області продовжено цикл семінарів для уповноважених осіб міських лікарень та міських центрів первинної медико – санітарної допомоги м. Полтави, м. Кременчука та м. Горішні Плавні, лікувально –профілактичних закладів обласного підпорядкування

Наступна

14.06.2019 року Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області Андрієнко Наталія Володимирівна приймала участь у засіданні круглого столу на тему: «Законодавства України в сфері державної служби: практичне застосування в державних органах та шляхи його подальшого вдосконалення»