13.06.2019 року Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області Андрієнко Наталія Володимирівна приймала участь у щорічному заході «ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ 2019».
Опубліковано 14.06.2019 о 15:1713.06.2019 року Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області Андрієнко Наталія Володимирівна приймала участь у щорічному заході Полтавського юридичного інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого «ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ 2019».
У межах заходу студенти Інститут презентували власні авторські проекти, обговорено питання щодо надання можливості для проходження стажування випускників та можливості щодо укладення меморандуму про співпрацю між Інститутом та Службою.
If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.