16 січня 2019 року В.о.начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Львівській області взяла участь у програмі “Добрий Ранок»: Які ліки можна повертати в аптеку? у прямому ефірі телеканалу UA: Львів Суспільне мовлення

Опубліковано 18.01.2019 о 13:50

1 січня цього року набув чинності Закон України від 23 листопада 2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який дозволяє українцям повертати придбані ліки до аптек.

У яких випадках лікарські засоби підлягають поверненню та як можна перевірити якість медикаментів – про це говорилося в програмі “Добрий Ранок”, в якій взяла участь В.о.начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Львівській області – Надія Богданівна Ізьо.

 

Джерело: телеканал UA: Львів Суспільне мовленняhttps://www.youtube.com/watch?v=B-GzBxZn36E

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Львівській області затвердила План заходів щодо запобігання та виявлення корупції у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Львівській області у 2019 році

Наступна

Сьогодні, 13 лютого, у приміщення Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулась семінар-нарада із керівниками суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову, роздрібну торгівлю лікарським засобами на тему: «Державна програма «Доступні ліки». Зміни в законодавстві України щодо оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами»