19 вересня 2019 року в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Львівській області проведено семінар-нараду для керівників та уповноважених представників лікувально-профілактичних закладів, які здійснюють медичну практику

Опубліковано 20.09.2019 о 10:29

Виробнича нарада – семінар з суб’єктами господарювання, що здійснюють медичну практику на тему: «Вимоги нормативно – правових документів щодо обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів в закладах охорони здоров’я».

План виробничої наради-семінару:

  1. Вступне слово. Зміни до Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів – Ізьо Надія Богданівна, в.о. начальника служби.
  2. Виконання нормативно – правових документів щодо обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів в закладах охорони здоров’я згідно вимог чинного законодавства – Чазов Ігор Генадійович, головний спеціаліст відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Колектив Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Львівській області вітає з Днем фармацевтичного працівника!

Наступна

16 жовтня 2019 року в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Львівській області проведено виробничу нараду з суб'єктами господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами на тему "Зміни в законодавстві України щодо роздрібної торгівлі лікарськими засобами"