19 червня відбудеться семінар на тему «Основні обов’язки Уповноваженої особи відповідно до вимог ліцензійних умов з імпорту»

Опубліковано 11.06.2019 о 17:24

Державне підприємство «Український фармацевтичний інститут якості» при Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками влаштовує семінар на тему «Основні обов’язки Уповноваженої особи відповідно до вимог ліцензійних умов з імпорту», який відбудеться 19 червня.

 

Програма семінару: 

  • основні обов’язки Уповноваженої особи відповідно до вимог ліцензійних умов з імпорту, делегування обов’язків ‒ видача дозволу на випуск (реалізацію) або дозвіл на використання у виробництві, вимоги до фармацевтичної системи якості;

 

  • порядок перевірки, права і обов’язки інспектора, суб’єкта господарської діяльності, типові порушення;

 

  • практичні аспекти ввезення лікарських засобів в Україну. Перевірка вантажу та дотримання умов зберігання медичних імунобіологічних препаратів.

 

Всі подробиці та реєстрація за посиланням:

https://www.gmpcenter.org.ua/events/seminar-osnovni-obovjazki-upovnovazhenoji-osobi-vidpovidno-19

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Інформація щодо продукції, яка становить або може становити ризик, одержана Держлікслужбою, як органом державного ринкового нагляду

Наступна

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками щиро вітає колег з професійним святом – Днем державної служби!