23.07.2019 року Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області проведено семінар для завідувачів аптек та уповноважених осіб м. Яремче

Опубліковано 24.07.2019 о 12:56

23.07.2019 року головними спеціалістами відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області проведено семінар для завідувачів аптек та уповноважених осіб м. Яремче.

Висвітлено питання про зміни у законодавчих актах щодо обігу лікарських засобів, медичних виробів при здійсненні роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Звернено увагу на умови зберігання лікарських засобів в літній період.

Семінар пройшов у формі активного діалогу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області Шпур Надія Тарасівна надала інтерв’ю телеканалу ICTV, місцевому телеканалу «Галичина» та телеканалу «Інтер»

Наступна

Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області взяла участь у апаратній нараді голови обласної державної адміністрації Івано-Франківської області Дениса Шмигаля