23-24 травня в Одесі відбувся 8-й міжнародний фармацевтичний форум “Аптеки мира-2019”

Опубліковано 27.05.2019 о 13:00

Міжнародний фармацевтичний форум «Аптеки світу» – це регулярний з’їзд професіоналів фармацевтичного ринку з ретельно продуманим складом доповідачів і відмінними можливостями для ділових комунікацій. Ринкова ситуація і умови роботи галузі змінюються постійно, тому дуже важливо розуміти провідні тренди в розвитку фармацевтичного бізнесу, бути в курсі актуальних стратегій і вміло користуватися сучасними інструментами для досягнення якісного результату. Форум дає гарну можливість ознайомитися з досвідом лідерів аптечного сегмента і обговорити найсвіжіші тенденції розвитку дистрибуції і роздрібу інших країн в рамках обміну міжнародним досвідом.

В рамках форуму обговорювались питання регуляторної політики галузі, основні правила та підходи в щоденній аптечній діяльності, нюанси роботи в умовах конкуренції, питання розвитку аптечного роздрібу і взаємовигідної роботи аптек, виробників і дистриб’юторів. Форум вже восьмий рік проходить в кінці весни біля берега романтичного Чорного моря, що вельми сприяє невимушеному і відвертому спілкуванні учасників.

У форумі прийняли участь працівники Державної служби з лікарських засобів в Одеській області: В.о. Начальника Шишкіна І.В., та начальник відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів Руссєва Л.М.

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби

Наступна

Семінар з представниками, які здійснюють діяльність з імпорту лікарських засобів в Одеській області