27 березня відбулась зустріч представників Міністерства охорони здоров’я України та медичної галузі нашого регіону

Опубліковано 29.03.2019 о 13:52
27 березня на навчально-виробничо-рекреаційній базі  Івано-Франківського національного медичного університету «Арніка» в Яремче відбулась зустріч представників Міністерства охорони здоров’я України та медичної галузі нашого регіону.

Основною темою для обговорення стало питання щодо підвищення потенціалу управлінських громад щодо ефективного впровадження медичної реформи на місцях, а саме на первинному рівні надання медичної допомоги, зокрема, у частині фінансування закладів.

Учасники наради обговорили важливі аспекти запровадження нового механізму фінансування амбулаторно-поліклінічної спеціалізованої медичної допомоги на підставі договорів з НСЗУ за принципом «оплата за послугу», впровадження електронної медичної картки (з січня 2019-го) та електронного лікарняного (з липня 2019-го), перехід на адміністрацію програми «Доступні ліки» через НСЗУ з квітня 2019 року тощо.

В нараді взяла участь начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області Шпур Надія Тарасівна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Україна взяла участь у новій сесії Комісії ООН з наркотичних засобів

Наступна

Колегія департаменту охорони здоров’я