7 лютого 2020 року Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області проведено семінар для керівників/уповноважених осіб аптечних та лікувально-профілактичних закладів області

Опубліковано 10.02.2020 о 12:36

7 лютого 2020 року Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області проведено семінар для керівників/уповноважених осіб аптечних та лікувально-профілактичних закладів області.

Під час семінару начальник служби Петро Яцук прозвітував про роботу Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області за 2019 рік.

Спеціалістами служби презентовано зміни до законодавства України з питань ринкового нагляду, державного контролю, додержання ліцензійних умов провадження господарської діяльності та ін.

Відбувся діалог між спеціалістами служби та керівниками СГД щодо  заходів по запобіганню обігу неякісних, фальсифікованих та незареєстрованих лікарських засобів та з інших питань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Основні характеристики роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області протягом 2019 року

Наступна

Колектив Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області вітає зі святом весни!