Досягнення сучасних студентів-фармацевтів в Одеській області

Опубліковано 02.02.2022 о 16:55

  31 січня 2022 року в Одеському національному медичному університеті вперше відбувся захист магістерських робіт випускниками фармацевтичного та міжнародного факультетів заочної форми навчання.                                                                                                                                                    

  Метою підготовки магістерської роботи є розширення, систематизація, закріплення теоретичних знань та набуття практичних навичок, самостійного вирішення наукових і практичних завдань у фармацевтичній галузі.

 

  Голова екзаменаційної комісії – начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області  Валерія Ляшенко-Щербакова, відзначила доволі високий якісний рівень робіт та цікаві ідеї студентів у проектних розділах досліджень.

 

   Незважаючи на дистанційне навчання пов’язане з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19, більшість студентів показали високий рівень знання та успішного виконання випускних кваліфікаційних робіт, переважна більшість яких відрізнялась глибиною проведеного дослідження, авторським підходом до розв’язання проблеми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області продовжує працювати в умовах карантину до 31 березня 2022 року