Наказ Держлікслужби від 08.02.2021 № 16-к «Про необхідність призначення на вакантну посаду державної служби на період дії карантину»

Опубліковано 08.02.2021 о 17:17

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ
ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ

НАКАЗ

08.02.2021 Київ 16-к

Про необхідність призначення
на вакантну посаду державної служби
на період дії карантину

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік» та Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з мстою запобігання поширенню па території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290

НАКАЗУЮ:

  1. ОГОЛОСИТИ з 08 лютого 2021 року добір на вакантну посаду державної служби підкатегорії «В1» категорії «В» головного спеціаліста Відділу правового забезпечення, на період дії карантину та до дня визначення переможця конкурсного відбору відповідно до законодавства.
  2. Затвердити оголошення про добір на вакантну посаду державної служби підкатегорії «В1» категорії «В» головного спеціаліста Відділу правового забезпечення, на період дії карантину, що додається.
  3. ВИЗНАЧИТИ ДЯЧЕНКА Олексія Миколайовича, начальника Відділу правового забезпечення, уповноваженою особою для проведення співбесіди з кандидатами, які виявили бажання взяти участь у доборі на вакантну посаду державної служби підкатегорії «В1» категорії «В», головного спеціаліста Відділу правового забезпечення, на період дії карантину в установленому порядку.
  4. Уповноваженій особі про результати проведення співбесіди письмово повідомити Голову Держлікслужби у строк, що не перевищує три календарні дні.
  5. Відділу з управління персоналом забезпечити оприлюднення оголошення про добір на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби та на офіційному вебсайті Держлікслужби.
  6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Роман ІСАЄНКО

 

Оголошення

про добір на вакантну посаду державної служби підкатегорії «В1» категорії «В» головного спеціаліста Відділу правового забезпечення, на період дії  карантину

 

Загальні умови

Назва та категорія посади, щодо якої прийнято рішення про необхідність призначення

головний спеціаліст Відділу правового забезпечення; посада державної служби підкатегорії «В1» категорії «В»

Посадові обов’язки

–  здійснює належне виконання, покладених на Відділ завдань та функцій;

–  узагальнення практики застосування законодавства;

–  забезпечення представництва Держлікслужби в органах державної влади, судових органах, органах місцевого самоврядування, у відносинах з фізичними та юридичними особами;

–  підготовка проектів нормативно-правових актів у сферах контролю якості та безпеки лікарських засобів та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, протидії їх незаконному обігу;

–  здійснення претензійно-позовної роботи;

 

Умови оплати праці

–  посадовий оклад – 8500 грн.;

–  надбавка до посадового окладу за ранг — відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р.    № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів”

–  інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України “Про державну службу”.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

на період карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Перелік інформації, необхідної для призначення на вакантну посаду, в тому числі форма, адресат та строк її подання

Особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає таку інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби (career.gov.ua):

1)   заяву із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади згідно з додатком 1 до Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби      COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 №290 (далі-Порядок);

2)   резюме за формою згідно з додатком 2 до Порядку;

3)   заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовується заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону. Додатки до заяви не є обов’язковими для подання.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим в оголошенні вимогам, зокрема стосовно досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Інформація подається до 15:45 12 лютого 2021 року.

Адресат: Відділ з управління персоналом Держлікслужби.

Про дату та час проведення співбесіди з особами, які виявили бажання взяти участь у доборі, буде повідомлено додатково.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Фомичова Інна Володимирівна, тел.: (044) 422-55-81, Fomychova_IV@dls.gov.ua

Вимоги

1.

Освіта

вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра або молодшого бакалавра

2.

Досвід роботи

не потребує

3.

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

 

 

Начальник Відділу з управління персоналом         Інна ФОМИЧОВА

 

 

 

 

 

 

 

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку