Наказ Держлікслужби від 09.11.2020 № 243-к «Про необхідність призначення на вакантну посаду державної служби на період дії карантину»

Опубліковано 09.11.2020 о 13:35

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ
ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ

НАКАЗ

09.11.2020  Київ  № 243-к

 

Про необхідність призначення на
вакантну посаду державної служби
на період дії карантину

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік» та Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290

НАКАЗУЮ:

1. ОГОЛОСИТИ з 09 листопада 2020 року добір на вакантну посаду державної служби підкатегорії «Б1» категорії «Б» начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області, на період дії карантину та до дня визначення переможця конкурсного відбору відповідно до законодавства.

2. Затвердити оголошення про добір на вакантну посаду державної служби підкатегорії «Б1» категорії «Б» начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області, на період дії карантину, що додається.

3. Відділу з управління персоналом забезпечити оприлюднення оголошення про добір на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби та на офіційному вебсайті Держлікслужби.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова Роман ІСАЄНКО

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку