Перелік суб’єктів господарювання, заяви яких про розширення провадження виду господарської діяльності в частині оптової торгівлі лікарськими, про видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, про внесення відомостей до Ліцензійного реєстру з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у зв’язку зі створенням нових місць провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами 17.09.2020 залишено без розгляду, яким відмовлено у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, у внесенні відомостей до Ліцензійного реєстру з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у зв’язку зі створенням нових місць провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами

Опубліковано 18.09.2020 о 12:20

1 Товариство з обмеженою відповідальністю “АННУШКА.ЛІНІЯ ЖИТТЯ”

Заява про розширення провадження виду господарської діяльності в частині оптової торгівлі лікарськими засобами лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 03.09.2020 № 3228).

 

2 Фізична особа-підприємець Портянко Ольга Андріївна

Заява про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 10.09.2020 № 3346).

 

3 Фізична особа – підприємець Король Людмила Григоріївна

Заява про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 14.09.2020 № 3381).

 

4 Фізична особа-підприємець Федорчук Мар`яна Василівна

Заява про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 14.09.2020 № 3384).

 

5 Фізична особа – підприємець Сокач Ганна Василівна

Заява про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 16.09.2020 № 3447).

 

6 Фізична особа – підприємець РОЖОК ОЛЕКСІЙ МИХАЙЛОВИЧ

Заява про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 16.09.2020 № 3448).

 

7 Приватна фірма Аптека “Вестфарм”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 10.09.2020 № 3339).

 

8 Фізична особа-підприємець Добрицький Руслан Олександрович

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 10.09.2020 № 3345).

 

9 Товариство з обмеженою відповідальністю “Медіт-М”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 11.09.2020 № 3350).

 

10 Фізична особа – підприємець Мілютенко Вікторія Іванівна

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 11.09.2020 № 3358).

11 Фізична особа – підприємець Костенецька Ярослава Василівна

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 16.09.2020 № 3427).

 

 

12 Фізична особа – підприємець Цисаренко Вікторія Олександрівна

Відмовити у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими (реєстраційний номер заяви від 27.08.2020 № 3139).

 13 Товариство з обмеженою відповідальністю “ВАЛЕВІТА”

Відмовити у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з оптової торгівлі лікарськими засобами (реєстраційний номер заяви від 02.09.2020 № 3226).

 14 Товариство з обмеженою відповідальністю “Аптека Гаєвського”

Відмовити у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний номер заяви від 20.08.2020 № 3068).

 15 Товариство з обмеженою відповідальністю “Аптека Гаєвського”

Відмовити у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний номер заяви від 20.08.2020 № 3069).

16 Товариство з обмеженою відповідальністю “СП-ФАРМ”

Заява про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань у зв’язку з припиненням діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами за певним місцем її провадження (реєстраційний № 3396 від 14.09.2020) лишається без розгляду.

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку