Перелік суб’єктів господарювання, заяви яких про видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, про внесення відомостей до Ліцензійного реєстру з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у зв’язку зі створенням нових місць провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами 15.01.2021 залишено без розгляду, яким відмовлено у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, у внесенні відомостей до Ліцензійного реєстру з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у зв’язку зі створенням нових місць провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами

Опубліковано 16.01.2021 о 13:02

1 Приватне підприємство “Вітал 5+”

Заява про отримання ліцензії лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 11.01.2021 № 105).

 2 Товариство з обмеженою відповідальністю “ІТЕРА ФАРМ”

Заява про отримання ліцензії лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 12.01.2021 № 111).

 3 Фізична особа – підприємець Дубінська Юлія Валеріївна

Заява про отримання ліцензії лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 12.01.2021 № 122).

  4 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КИЇВ ФАРМЕКСПОРТ”

Заява про отримання ліцензії лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 14.01.2021 № 137).

 5 Товариство з обмеженою відповідальністю “ДРУГА ФАРМАЦІЯ ХАРКОВА”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 11.01.2021 № 86).

 6 Приватне підприємство “ЛЕКОФАРМ”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 11.01.2021 № 103).

 7 Товариство з обмеженою відповідальністю “АЙ ПІ ЛІКИ”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 12.01.2021 № 121).

8 Товариство з обмеженою відповідальністю “Компанія “Фарм-Союз”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 12.01.2021 № 117).

 9 Товариство з обмеженою відповідальністю “Медфарм Інвест”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 14.01.2021 № 166).

 10 Товариство з обмеженою відповідальністю “ЄВРАЗІЯ”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності лишається без розгляду 9реєстраційний номер заяви від 14.01.2021 № 169).

  

11 Товариство з обмеженою відповідальністю “ТОРГОВИЙ ДІМ МЕДСВІТ”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності лишається без розгляду (реєстраційний номер заяви від 14.01.2021 № 170).

12 Товариство з обмеженою відповідальністю “БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІКА СВЯТОГО МИКОЛАЯ”

Відмовити у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами (реєстраційний номер заяви від 29.12.2020 № 5281).

    

13 Товариство з обмеженою відповідальністю “Олександрівська фармацевтична компанія”

Відмовити у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний номер заяви від 29.12.2020 № 5263).

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку