Перелік суб'єктів господарювання, заяви яких про отримання ліцензій на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами 30 листопада 2017 року залишені без розгляду, яким відмовлено у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, заяви яких про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження господарської діяльності з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами залишені без розгляду та яким відмовлено у внесенні відомостей

Опубліковано 16.07.2018 о 12:01


 

Товариство з обмеженою відповідальністю “ФАРМІОС”

Відмовити у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами (реєстраційний номер заяви від 17.11.2017 № 5928).

 Фізична особа – підприємець Савчук Олександр Леонідович

Відмовити у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами (реєстраційний номер заяви від 20.11.2017 № 5962).

 

Товариство з обмеженою відповідальністю “ФАРМАСЕЛ”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 6038 від 27.11.2017) лишається без розгляду.

 

Товариство з додатковою відповідальністюРівнефармація

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 6076 від 28.11.2017) лишається без розгляду.

  

5 Приватна фірма Аптека “Вестфарм

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 6081 від 28.11.2017) лишається без розгляду.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю “ПОДОРОЖНИК ТЕРНОПІЛЬ”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 6085 від 28.11.2017) лишається без розгляду.

  

Товариство з обмеженою відповідальністю “АЛТЕЯ ОА”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 6089 від 29.11.2017) лишається без розгляду.

 Товариство з обмеженою відповідальністю “АПТЕКА-ВІКТОРІЯ”

Відмовити у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний номер заяви від 20.11.2017 № 5933).

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку