Перелік суб'єктів господарювання, за заявами яких 26 лютого 2018 року відмовлено у видачі ліцензій на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, заяви яких про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами залишено без розгляду та яким відмовлено у внесенні змін

Опубліковано 16.07.2018 о 12:14


 

1 Фізична особа – підприємець Грималюк Світлана Іванівна

Відмовити у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами (реєстраційний номер заяви від 13.02.2018 № 564).

 

2 Фізична особа – підприємець Герасименко Світлана Миколаївна

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 701 від 22.02.2018) лишається без розгляду.

   

3 Приватне акціонерне товариство “Ліки Кіровоградщини”

Відмовити у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний номер заяви від 14.02.2018 № 576).

 

4 Товариство з обмеженою відповідальністю “ПОДОРОЖНИК ВІННИЦЯ”

Відмовити у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний номер заяви від 14.02.2018 № 577).

   

5 Фізична особа – підприємець Волощук Віктор Віталійович

Відмовити у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний номер заяви від 14.02.2018 № 581).

 

 

   

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку